Z Warszawiakami znamy się najdłużej, bo od 2011 roku. Rozpoczęliśmy tę znajomość serią imprez Designer Secret Sales, w takich miejscach jak Centrum Wina przy Puławskiej, Restauracja Boathouse, oraz paru innych. Wkrótce potem Designer Secret zadomowił się przy znanej wszystkich miłośnikom mody, ulicy Mokotowskiej, przez kilka kolejnych lat tam mieścił się nasz główny sklep. Początkowo naszymi klientami byli zwykli Warszawiacy kochający modę; to czołowi polscy styliści; to sąsiedzi z pobliskich kamienic; edytorzy pism modowych; ludzie sztuki i show-biznesu; turyści zwiedzajacy centrum Warszawy.

Wrocławianie, z kolei, odwiedzali nasz niewielki sklepik mieszczacy się w Rynku, a w 2015 roku otworzylismy dwa sklepy Designer Secret w Wielkiej Brytanii - Chelmsford (Essex) i Guildford (Surrey). Teraz, kiedy internet jest głównym miejscem zakupów i inspiracji modowych, zdecydowaliśmy, że nie może nas tu zabraknąć. Chcemy być bliżej Was - naszych stałych i nowych klientów. Chcemy oferować więcej i lepiej. Więcej mody, więcej okazji cenowych, oraz więcej radości z zakupów.

Bo przecież nie ma nic lepszego, niż dobrze kupić coś wyjątkowego!

Do sprzedaży oferujemy wyłącznie produkty nowe, nieużywane. Specyfika sklepu typu OUTLET umożliwia nam oferowanie produktów w kategorii A - bez wad, oraz kategorii B - drobne skazy fabryczne, lub wynikłe z ekspozycji w sklepie stacjonarnym. W przypadku, gdy produkt posiada nawet najmniejsze, mało widoczne wady, lub jakiekolwiek skazy jest to wyraźnie zaznaczone w opisie lub na zdjęciach.